Preskočiť na obsah

Zber elektroodpadu v našej obci

Zverejnené 8.3.2024.

Kategória

Vážení občania,

spoločnosť H+EKO, spol. s r.o. uskutoční v našej obci zvoz nefunkčných elektrospotrebičov. Zvoz sa uskutoční dňa 13.3.2024 o 8:00 hod. Zberať sa budú staré a nefunkčné práčky, chladničky, mrazničky, sporáky, rúry na pečenie, televízory, rádia, počítače, tlačiarne, kalkulačky, vysávače, žehličky, fritézy, hriankovače, svietidlá, autobatérie, batérie, rôzne malé domáce elektrospotrebiče, telefónne prístroje, mobily, vŕtačky, kosačky (iba elektrické, nie benzínové) a mnoho iných veľkých aj malých nefunkčných elektrospotrebičov netreba nikde nosiť. Prosíme Vás, aby ste nefunkčné elektrické spotrebiče nechali na dostatočne viditeľnom mieste pred svojou bránou.

Využite možnosť bezplatného odvozu starých a nefunkčných elektrospotrebičov, ktoré Vám doslúžili a len zaberajú miesto v domácnosti.

Zároveň Vás prosíme, aby vo vyradených spotrebičoch sa nenachádzali zvyšky jedál.

(zbierajú sa iba prázdne chladničky, fritézy bez oleja…) Ďakujeme za porozumenie.

Upozornenie: Elektroodpad vyložený po tomto čase bude odvezený až v najbližšom termíne zberu.